категорії: афіша події

Виставка "Мандруючи..."

теґи: Арт-центр Якова Гретера
Початок: 16.04.2015
Закінчення: 14.06.2015
Місце: Арт-центр Якова Гретера
Адреса: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана 6
Предмет події: виставка живопису Кількість відвідувачів: 0

Мандруючи…

Леонід Заборовський

Виставка – живопис

Арт-центр Я. Гретера і талановитий художник Леонід Заборовський запрошують Вас відправитись в захоплюючі та мальовничі мандри куточками України. Подорож — аналог життя. Індивідуальний шлях. Подорож — життєве випробування, духовний розвиток. Виставка «Мандруючи…» охоплює загальний задум всієї долі людини — «подорож по життю». Деталі й місце, в якому подорожує художник, вказує на конкретне тлумачення. Подорожувати з певною метою та безцільно — є самопізнання. Всі роботи Леоніда Заборовського це різнобарвні регіони України, це неймовірні мандри від рідної Чернігівщини до Криму.

Леонід Заборовський працює в галузі станкового живопису та є членом Національної Спілки художників України. Учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок, творчих груп і пленерів. Твори знаходяться в Чернігівському і Севастопольському художніх музеях, у будинку-музеї ім. М.К.Реріха, м. Одеса, у приватних зібраннях України та за її межами. У 2009 р. нагороджений Золотим Знаком Фонду «Культурное достояние», м. Санкт-Петербург. З 2010 року – Заслужений художник України. Роботи Заборовського представлені в проекті «Альтернатива. Україна – реальність  та майбутнє», який був успішно відкритий в Берліні, Бельгії, Люксембурзі та Брюсселі.

Особиста креативність Леоніда Заборовського – чисті кольори, гра з текстурою,  майстерність  та характер. Кожна арт-робота вражає виразністю і впевненістю у собі. Картини розкривають характер художника, почуття історії і життя, наукових досліджень і експериментів.

16.04.15-14.06.15

 

Всі роботи доступні для придбання.

www.greter-art.com

 
Я був там