категорії: фото

СВОЯ ТЕРИТОРІЯ

Арт-центр Я. Гретера разом з молодою та дивовижно талановитою художницею Валерією Тарасенко змінюють настрій та свідомість і впускають Вас на «Свою територію».

На сьогодні Валерія проявила себе в багатьох мистецьких заходах, серед них: перша персональна виставка "Кольорові моделі світу" та участь в петербурзькому музеї стріт-арту у виставці «Привід до миру» (casus Pacis).

Виставка «Своя територія» показує те, що центральною постаттю в житті є сама Людина. Самобутність та духовність це рушійна сила справжньої індивідуальності. Кожний портрет це історія людини, яка вражає: вчинками, почуттями, емоціями, а  найголовніше своїм прагненням до комунікації, в цьому і полягає глибинний сенс кожної картини. Авторка проекту «Своя територія» Валерія Тарасенко вважає, що є речі, які нас об’єднують, і ці самі речі, в своєму поєднанні, роблять нас неповторними, різними на колір, сміх і страх. Валерія вбачає, що матеріалом для павутиння зв’язків, які поєднують людей, має бути лише бажання внутрішніх змін на краще. Портрети – щоб зловити відтінок очей. Композиції – щоб мати змогу відчути історію радості і смутку окремого героя.

Роботи Валерії Тарасенко є відвертою розмовою з глядачами. Кожен зможе відчути справжність та неповторність побаченого, а також відкриє для себе нові грані. А ми кожного дня працюємо для Вас, аби донести вражаючу талановитість українських митців!

 

12.02.15-12.04.15

Дівчина та якір