категорії: фото

Відкриття виставки абстракції "Необмежена завершеність" в арт-центрі Я. Гретера

теґи: абстракція, актуальне мистецтво, Живопис

2 липня в арт-центрі Я. Гретера відбулося яскраве та довгоочікуване відкриття виставки абстрактного живопису «Необмежена завершеність». Масштабний проект поєднав концептуальні роботи чотирьох неймовірно талановитих та самобутніх авторів в одній виставці. Представлена Ірина Китаєва – одеська художниця, учасниця багатьох українських та європейських проектів, Дар`я Марченко – Майстер Оптичних 3Д Ілюзій, Голова Департаменту Культури в International Diplomatic Council in Ukraine, а також молоді українські художники Семен Щербина і Анна Васильєва.

Спеціально для гостей вечору виступив креативний театр імпровізації та ораторського мистецтва "Біла ворона". Основою їх перформансу стала «Божественна комедія» (італ. La Commedia) – саме та культова поема Данте Аліг'єрі, яка представляє найбільш широкий синтез середньовічної культури і онтологію світу. Ця презентація стала своєрідним тлумаченням кожної  картини і відкрила публіці нові грані та смисли побаченого.

Директор галереї Леонора Янко: «Абстракція, зі своєю  на перший погляд простотою, один з найбільш неоднозначних напрямків у живописі. Як полюбити і сприйняти абстракцію? Відповідь: просто відчути ... ».

Відкриття проекту відвідали колекціонери сучасного мистецтва, митці різних напрямків. Було приємно побачити палестинського художника Джамаля Бадвана, картина якого занесена в Книгу рекордів України. Також завітали в гості представники дипломатичних кіл, своєю присутністю вшанував Даніель Грін, мандрівник, флай-клаймбер, художник-мариніст.

Публіка була вражена роботами зібраних митців. Адже в них оригінально і вдало застосована абстракція. Причому не самодостатньо в невпізнанній барвистій безформності, а саме в гармонійній єдності з реальними образами.  Куратори виставки полегшили сприйняття проекту через такий вид як, наприклад, абстрактний пейзаж. Результат злиття реальності і абстракції вийшов на рідкість красивим і переконливим, запрошуємо і Вас приєднатися до нього!

 2.07.15-20.09.15

 Адреса: ст. м. «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6

ТРЦ «Космополіт», Блок А, 4-6 поверх

Режим роботи: щоденно з 11:00 до 21:00

Інформація за тел.: 200-07-60

www.greter-art.com

Відкриття виставки
Відкриття виставки
Відкриття виставки
Відкриття виставки
Відкриття виставки