категорії: фото

Відкриття виставки "Ремінісценція" в арт-центрі Я. Гретера

теґи: арт, сучасне мистецтво

18 лютого арт-центр Я. Гретера і талановитий український живописець Ігор Єлісєєв презентували позитивний та світлий проект під назвою «Ремінісценція». В концепції виставки представлено 3 напрямки: філософія, жінка та враження.

 Відкриття виставки відвідали митці різних напрямків, колекціонери та поціновувачі сучасного мистецтва. Роботи Ігоря вразили гостей тонким відчуттям кольору, свіжістю та романтичністю. Кожен для себе зміг обрати щось особливе: безмежне море та свободу, чарівних жінок чи побувати в дивовижному сафарі.

Зарядив енергією та гарним настроєм вже улюблений театр «Біла ворона», який подарував затишок, добре божевілля та щирі посмішки усім відвідувачам. Особливістю вечору став чуттєвий виступ молодого талановитого музиканта Артура Чумаченка, соліста гурту «Десь там». Артур вразив публіку фантастичним вокалом та неймовірно теплими піснями.

Насолодитися красою яскравих пейзажів та знайти нові враження гості змогли на 7 поверсі арт-центру Я. Гретера. Зараз там представлена виставка Семена Щербини, яка написана в жанрі абстрактний живопис та показує трансформовану картину українського села XVIII століття. Доповнює цю експозицію виставка раритетних кінокамер XX століття, яка показує понад 50 експонатів, що випускалися з 1937 по 1990 рр. 

Тому, з радістю чекаємо в гості надихатися!

      18.02.16-17.04.16

Всі роботи доступні для придбання.

Адреса: ст. м. «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6

ТРЦ «Космополіт», Блок А, 4-7 поверх

Режим роботи: щоденно з 11:00 до 21:00

Інформація за тел.: 200-07-60

Email для співпраці: pr.artgretera@gmail.com

www.greter-art.com

Відкриття виставки
Відкриття виставки
Відкриття виставки
Відкриття виставки
Відкриття виставки