категорії: фото

Виставка "Оранжерея снів"

Арт-центр Я. Гретера відкриває осінній сезон проектом «Оранжерея снів». Ми із задоволенням представляємо Тетяну Василенко – яскравого молодого автора, який працює в авторській техніці об'ємного живопису.

Сама назва «Оранжерея снів» переносить нас у текучий світ за межею реальності. Розкішні квіти, екзотичні птахи і прекрасні в своїй гармонії абстракції – ми зробили все для продовження томного літа. Картини неймовірно жіночні в кожному мазку, в кожній історії, яка відкривається нам на полотні. Тетяна Василенко як художник постійно експериментує і шукає нові шляхи технічного втілення своєї думки. Великі формати, зухвалі поєднання кольору і «об'ємність» картин виступають візитівкою автора.

Леонора Янко, директор галереї «Мануфактура» і арт центру Я. Гретера каже: «Ми спеціалізуємося на просуванні молодих художників і роботи Тетяни Василенко вразили мене як своєю чуттєвістю, так і різким стартом продажів по всьому світу, який спостерігався за останній рік. Тетяну запрошують для участі в міжнародних виставках і проектах, що говорить про те, що інвестиції у Василенко наших клієнтів виправдані».

Картини Тетяни Василенко були представлені в персональних виставках на багатьох арт-майданчиках України, а також в Черкаському обласному музеї та в музеї-майстерні Івана Кавалерідзе в Києві. А географія колекцій, в яких є роботи, широка не тільки за рахунок професійних колекціонерів, а й поціновувачів живопису, створеному для «живих», емоційних інтер'єрів. У серпні 2015 року Тетяна Василенко стала учасником масштабного міжнародного кураторського проекту Лери Літвинової «Mapping. Ukraine» в Берліні, присвяченого Дню незалежності України.

 

24.09.15-08.11.15

Всі роботи доступні до придбання.

Адреса: ст. м. «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6

ТРЦ «Космополіт», Блок А, 4-6 поверх

Режим роботи: з 11:00 до 21:00 без вихідних

Тел.: 200-07-60

www.greter-art.com

ЛИЛИИ, 85Х145 МАСЛО, ХОЛСТ
ЦВЕТЫ СТРЕЛИЦИИ, 60Х80 МАСЛО, ХОЛСТ
тропическ. закат 180х150
ЦВЕТЫ МАКИ, 60Х90 МАСЛО, ХОЛСТ
СИНИЦЫ. ЗИМА, 130Х180 МАСЛО, ХОЛСТ